Nowy numer 15/2020 Archiwum

Sukces w programie "Decydujesz, pomagamy"

Projekt "MuraLove Miasto" zajął drugie miejsce w szóstej edycji programu "Decydujesz, pomagamy".

Program będzie realizowało Stowarzyszenie "Centrum Aktywności Społecznej Spectrum" w Stalowej Woli w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca był czek na 3 tys. zł. Laureaci 6. edycji programu otrzymali czeki od jego organizatorów, czyli Tesco Polska, Fundacji Tesco oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia".

- W projekcie "MuraLove Miasto" chodzi o rewitalizację i poprawę wizerunku zdewastowanych miejsc w Stalowej Woli poprzez wykonanie murali na zniszczonych ścianach budynków. W ramach przedsięwzięcia powstaną dwa murale i zielony zakątek - wyjaśniła Ewelina Małek ze Spectrum.

Projekt  realizowany będzie w Stalowej Woli do końca października.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama