Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Szkoły przygotowane na 2 września

Szkoły podstawowe prowadzone przez gminę Stalowa Wola są już przygotowane na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Ostatnie prace remontowe prowadzone są tylko w dwóch szkołach. W PSP nr 11 wymieniane są okna na korytarzach i w salach lekcyjnych.

- Na uczniów czeka już  odnowiona szkolna kuchnia - powiedział Marcin Bąba, pracownik  szkoły.

Trwa kapitalny remont kuchni w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12. Jest to największa szkolna stołówka w Stalowej Woli, obsługująca ponad tysiąc uczniów z całego miasta, dlatego ten remont to duże inwestycyjne wyzwanie, wymagające większej ilości czasu.

W PSP nr 7 odnowiono hol, wymieniono stolarkę drzwiową, pomalowano sale. Największą jednak inwestycją był remont sali gimnastycznej, gdzie całkowicie wymieniono parkiet.

W PSP nr 4 atrakcją nowego roku szkolnego będą alpaki… - Kontakt z nimi wspomaga rozwój dzieci. Alpakoterapia w szczególności polecana jest dla dzieci z autyzmem, ADHD i zespołem Downa. Teraz z tej terapii będą mogły korzystać również uczniowie naszej szkoły - powiedziała Iwona Gałczyńska, dyrektorka czwórki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL