Nowy numer 41/2019 Archiwum

Potrzebni wolontariusze

Po wakacyjnej przerwie reaktywuje swoją działalność Punkt Pomocy w Nauce, prowadzony przez Klub Wolontariusza, działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby chętne do bezinteresownej pomocy dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym. Wolontariusze zostaną poproszeni o pomoc w odrabianiu zadań domowych, nauce czytania, powtarzaniu materiału i przygotowaniu do sprawdzianów. Korepetycje są bezpłatnie. Pomoc w nauce może być świadczona nie tylko przez osoby dorosłe z wykształceniem pedagogicznym. Mogą to być także emeryci, osoby wykonujące pracę w innym zawodzie, a nawet rówieśnicy osób wymagających pomocy przy odrabianiu zadań, wytłumaczeniu zawiłości związanych z jakimś przedmiotem, najczęściej jest to matematyka i język angielski - powiedziała Beata Jucha, koordynator Klubu Wolontariusza.

Szczegółowe informacje na temat działalności Klubu Wolontariusza i Punktu Pomocy w Nauce można uzyskać w biurze klubu, które jest w Stalowej Woli przy ulicy Dmowskiego 1 (Tel. 535 865 845, e-mail: wolontariat.stw@gmail.com).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL