Nowy numer 43/2020 Archiwum

Potrzebni wolontariusze

Po wakacyjnej przerwie reaktywuje swoją działalność Punkt Pomocy w Nauce, prowadzony przez Klub Wolontariusza, działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby chętne do bezinteresownej pomocy dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym. Wolontariusze zostaną poproszeni o pomoc w odrabianiu zadań domowych, nauce czytania, powtarzaniu materiału i przygotowaniu do sprawdzianów. Korepetycje są bezpłatnie. Pomoc w nauce może być świadczona nie tylko przez osoby dorosłe z wykształceniem pedagogicznym. Mogą to być także emeryci, osoby wykonujące pracę w innym zawodzie, a nawet rówieśnicy osób wymagających pomocy przy odrabianiu zadań, wytłumaczeniu zawiłości związanych z jakimś przedmiotem, najczęściej jest to matematyka i język angielski - powiedziała Beata Jucha, koordynator Klubu Wolontariusza.

Szczegółowe informacje na temat działalności Klubu Wolontariusza i Punktu Pomocy w Nauce można uzyskać w biurze klubu, które jest w Stalowej Woli przy ulicy Dmowskiego 1 (Tel. 535 865 845, e-mail: wolontariat.stw@gmail.com).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama