Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Oazowe podsumowanie wakacji

– Myślę, że wakacyjne rekolekcje były dla was okazją, aby poczuć na sobie Boże spojrzenie, doświadczyć obecności Chrystusa, wejść z Nim w dialog i starać się wypełniać Jego wolę – mówił bp Krzysztof Nitkiewicz.

W tym roku oazowicze na miejsce wakacyjnego dnia wspólnoty wybrali ożarowskie sanktuarium maryjne. Spotkanie rozpoczęło się od zawiązania wspólnoty. Przybyły na nie osoby, które uczestniczyły w wakacyjnych turnusach formacyjnych, jak również młodzi na co dzień działający w parafialnych grupach oazowych oraz rodziny Domowego Kościoła.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL