Nowy numer 41/2019 Archiwum

Więcej przewozów

W Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli podpisano umowę dotyczącą pasażerskich przewozów autobusowych.

Dzięki Fundusz Rozwoju Przewozów Autobusowych budżet państwa dopłaci, do końca tego roku, w powiatach stalowowolskim i niżańskim, ponad 600 tys. złotych do funkcjonowania 77 deficytowych linii autobusowych.

Organizatorem tego transportu w obu powiatach będzie Powiatowe Starostwo w Stalowej Woli, a przewoźnikiem - PKS Stalowa Wola.

- Fundusz da szansę na rozwój PKS Stalowa Wola, a w przyszłości na odnowienie jego taboru. Mieszkańcom zaś, zwłaszcza młodzieży szkolnej oraz osobom starszym z odległych miejscowości zapewni dojazd do większych miast - powiedział starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL