Nowy numer 49/2020 Archiwum

Zakończenie wakacyjnej akcji

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli podsumowała wakacyjną akcję.

Tematem przewodnim tegorocznych wakacyjnych spotkań była książka Lewisa Carrolla „Alicja w Kranie Czarów”, a akcja „Lato w bibliotece 2019” ukierunkowana była na twórczy recykling.

- W trakcie zajęć dzieci miały okazję poznać w jaki sposób można wykorzystać z pozoru niepotrzebne kubeczki po jogurtach, stare płyty CD, papierowe rolki czy plastikowe butelki po napojach do tworzenia ciekawych i niepowtarzalnych projektów. Z tych zużytych przedmiotów powstały barwne ptaki i motyle, magiczne klucze, drzewo z czarodziejskimi zegarami, niesamowite gąsienice i jaszczurki oraz wełniane koty - powiedział Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

Prace uczestników akcji zaprezentowano w holu biblioteki.

Podczas spotkania kończącego lato w bibliotece dzieci oraz ich rodzice zobaczyli fotorelację z warsztatów, w których uczestniczyły ich pociechy oraz z wycieczki elektrycznym autobusem. W  tzw. Ciemnym Kącie Miejski Zakład Komunalny zorganizował bowiem podsumowanie konkursu „Stalowowolskie autobusy XXI wieku”.

Akcję „Lato w bibliotece 2019” przeprowadzili wspólnie MBP w Stalowej Woli i Wydział Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama