Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Zakończenie wakacyjnej akcji

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli podsumowała wakacyjną akcję.

Tematem przewodnim tegorocznych wakacyjnych spotkań była książka Lewisa Carrolla „Alicja w Kranie Czarów”, a akcja „Lato w bibliotece 2019” ukierunkowana była na twórczy recykling.

- W trakcie zajęć dzieci miały okazję poznać w jaki sposób można wykorzystać z pozoru niepotrzebne kubeczki po jogurtach, stare płyty CD, papierowe rolki czy plastikowe butelki po napojach do tworzenia ciekawych i niepowtarzalnych projektów. Z tych zużytych przedmiotów powstały barwne ptaki i motyle, magiczne klucze, drzewo z czarodziejskimi zegarami, niesamowite gąsienice i jaszczurki oraz wełniane koty - powiedział Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

Prace uczestników akcji zaprezentowano w holu biblioteki.

Podczas spotkania kończącego lato w bibliotece dzieci oraz ich rodzice zobaczyli fotorelację z warsztatów, w których uczestniczyły ich pociechy oraz z wycieczki elektrycznym autobusem. W  tzw. Ciemnym Kącie Miejski Zakład Komunalny zorganizował bowiem podsumowanie konkursu „Stalowowolskie autobusy XXI wieku”.

Akcję „Lato w bibliotece 2019” przeprowadzili wspólnie MBP w Stalowej Woli i Wydział Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL