Nowy numer 42/2019 Archiwum

Otwarta Strefa Aktywności

OSA powstanie w Stalowej Woli.

Porozumienie w tej sprawie podpisali starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny i minister sportu i turystyki Witold Bańka. Strefa powstanie przy Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki (budowlanka).

Inwestycja to wydatek rzędu prawie 47,5 tys. zł, z czego ponad 23 tys. zł to finansowa pomoc Ministerstwa Sportu i Turystyki.

OSA przy budowlance będzie się składała z siłowni terenowej oraz strefy relaksu.

- W siłowni zainstalowane zostaną m.in. takie urządzenia, jak: narciarz biegowy, motyl, wiosła, rowerek czy wyciąg górny, natomiast w strefie relaksu znajdą się na przykład stolik do gry w szachy oraz stół do ping-ponga - powiedział Tomasz Wosk, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL