Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Nowy parking w Nowej Dębie

Nowy parking z fragmentem nowego chodnika mają od kilku dni mieszkańcy ulicy Jana Pawła II w Nowej Dębie.

Inwestycja została oddana do użytku w miniony piątek 2 sierpnia. Wykonawcą było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Prima-Bud" z Sandomierza, które wygrało przetarg na wykonanie tych robót.

Sandomierska firma już kilkakrotnie wykonywała podobne prace dla Zarządu Dróg w Nowej Dębie. Był to m.in. chodnik w Kaczakach oraz chodnik w Rozalinie.

Koszt wykonania parkingu, czyli ok. 57 tys. zł., został podzielony pomiędzy samorządy Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu.

- To bardzo potrzebna inwestycja, ponieważ dotychczas samochody parkowały w tym miejscu „na dziko” - powiedział mieszkaniec Nowej Dęby. - Każde miejsce parkingowe jest cenne, bo podobnie jak w większych miastach, tak i tutaj w godzinach szczytu coraz trudniej zaparkować samochód.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL