Nowy numer 41/2019 Archiwum

Aktywne wakacje

"Aktywne wakacje - II edycja" - to projekt dofinansowany ze środków Fundacji PZU.

 A realizuje go Miejski  Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli razem ze Stowarzyszeniem Centrum Aktywności Społecznej ,,Spectrum” .

- W ramach projektu zaplanowano między innymi kreatywne warsztaty pt ,,Nuda jest nudna”, podczas których 15 dzieci skoncentrowanych jest na rozwijaniu wyobraźni, poczuciu estetyki, umiejętności kreatywnego myślenia oraz doskonaleniu sprawności manualnej przy wykorzystaniu różnorodnych środków wyrazu plastycznego - powiedziała Kinga Surma z MOPS w Stalowej Woli.
W planie są też warsztaty ,,Poznajemy kultury świata”, których celem jest zapoznanie dzieci z kulturą, symbolami, zwyczajami panującymi w danym kraju ( dzień kultury rosyjskiej, włoskiej, meksykańskiej i angielskiej) oraz wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego dla 35 osób.
- Głównym celem projektu ,,Aktywne wakacje - II edycja” jest zwiększenie integracji i aktywności rodzin z dziećmi zamieszkałych w gminie Stalowa Wola, poprzez stworzenie warunków do rozwoju zainteresowań, konstruktywnego spędzania czasu wolnego i nabycia umiejętności budowania pozytywnych relacji rodzinnych i społecznych w okresie wakacyjnym - dodała pani Kinga.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL