Nowy numer 42/2019 Archiwum

Odpowiedzialny pracodawca

Huta Stalowa Wola uzyskała tytuł "Odpowiedzialny Pracodawca - Lider Human Resources 2019".

Tytuł ten przyznawany jest za wysoki poziom realizowanej polityki zatrudnienia i spraw pracowniczych oraz jej integrację z celami biznesowymi firmy. Nagrodę odebrał Jan Szwedo, członek zarządu HSW S.A.

- Odpowiedzialny Pracodawca-Lider HR - to ogólnopolski program promocyjny z obszaru human resources. Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi - wyjaśniała Jowita Jajdelska, rzecznik prasowy HSW S.A.

- Bycie dobrym, odpowiedzialnym pracodawcą jest nieodłączną częścią naszej kultury organizacyjnej. To nasze zobowiązanie wobec pracowników, które podejmujemy każdego dnia. Mamy zespół bardzo dobrych pracowników, nie tylko efektywnych, ale zadowolonych i zmotywowanych. Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą rozpoznawalnym na rynku pracy dzięki temu, że nasza atmosfera pracy jest wyjątkowa - dodał Bartłomiej Zając, prezes zarządu Huty Stalowa Wola S.A.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL