GN 24/2021 Archiwum

Tarnobrzeg. Potrzebne schody i podjazd

Mieszkańcy osiedla Mokrzyszów organizują II Rodzinny Piknik Charytatywny dla Domu Pomocy Społecznej, prowadzonego przez siostry służebniczki.

Pełni pozytywnych emocji i wspomnień związanych z ubiegłorocznym piknikiem charytatywnym, chcą po raz kolejny postarać się wspólnie o lepsze jutro dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej.

W zeszłym roku między innymi dzięki zaangażowaniu i hojności tarnobrzeżan udało się zadbać o bezpieczną i ciepłą zimę dla mieszkańców DPS, poprzez przeprowadzenie zbiórki pieniężnej na wymianę wyeksploatowanego systemu ogrzewania.

Tym razem bawiąc się i integrując, chcą wspomóc finansowo dom w budowie schodów i podjazdu dla niepełnosprawnych, które stanowią barierę architektoniczną nie tylko dla podopiecznych, ale również dla mieszkańców miasta, korzystających z zabiegów rehabilitacyjnych.

Już w najbliższą niedzielę 21 lipca, od godziny 14, na terenach rekreacyjnych przy DPS na mieszkańców miasta i okolic czekać będzie wiele atrakcji w tym: przejażdżki konno oraz bajkową ciuchcią, animacje dla dzieci, gry i zabawy, występy artystyczne grup wokalno-tanecznych, loteria fantowa, dmuchańce, stoiska gastronomiczne oraz wata cukrowa. Jeszcze przed zmierzchem będzie się można wybrać się w podróż balonem na uwięzi, a dla wszystkich, którzy lubią przeboje lat 70.,80. i 90. organizator zaplanował koncert zespołu Lolek Orkiestra oraz zabawę taneczną z DJ.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy i integracji oraz wsparcia ich inicjatywy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama