Nowy numer 48/2020 Archiwum

Jutro utrudnienia w ruchu

Już jutro do naszego regionu zawitają kolaże startujący w 30. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków.

 

W związku z tym kierowcy, ale również mieszkańcy miejscowości, przez które będzie wiodła trasa czwartego i piątego etapu, muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu na czas przejazdu peletonu.  

Start do czwartego etapu odbędzie się w piątek, 5 lipca, w Skarżysku-Kamiennej, po czym zawodnicy przejadą między innymi przez Kunów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ćmielów, Ożarów,  Zawichost, Sandomierz, Trześń, Sokolniki, Zabrnie Górne, Grębów, Jamnicę, Stalową Wolę, Nisko, Zarzecze, Pysznicę. Finisz zaplanowany jest ok. godz. 18 na alei Jana Pawła II Stalowej Woli.

W Sandomierzu czasowe utrudnienia wystąpią ok. godz. 15 m.in. na ulicach: Lubelskiej, Kwiatkowskiego, Żwirki i Wigury, Sokolnickiego, w obrębie Rynku, dalej na ulicach Zamkowej i Lwowskiej.

Ostatni, piąty etap rozpocznie się w Tarnobrzegu w sobotę 6 lipca. Start ostry odbędzie się o godz. 10 z placu Bartosza Głowackiego, ale ruch zostanie zamknięty już o 9.30, kiedy nastąpi start honorowy. Peleton, startując z placu Bartosza Głowackiego, wykona pętlę ulicami: Mickiewicza, Wyspiańskiego, Kopernika, 11 Listopada, Kwiatkowskiego, Zwierzyniecką, Wyszyńskiego, Sandomierską, Mickiewicza i pojedzie dalej Wisłostradą w kierunku Baranowa Sandomierskiego. Wyścig zakończy się metą w Krośnie.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających wyścig kolarski.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama