Nowy numer 42/2019 Archiwum

Patriotyczny konkurs pod patronatem Akcji Katolickiej

W Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie odbył się I Diecezjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej organizowany przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej.

W parafiach, w których działa oddział Akcji Katolickiej, zostały przeprowadzone parafialne eliminacje do tego konkursu. Do finału zgłoszonych zostało 19 wykonawców, w tym schole parafialne. Swoich artystów miały parafialne oddziały Akcji Katolickiej z Chodkowa Nowego, Modliborzyc, dwóch solistów z Klimontowa, trzy solistki z Chmielowa, z Ruszkowa, pięciu solistów z Włostowa, dwie osoby z Opatowa z obydwu parafii, zespół „Anielskie grajki” z parafii w Jadachach oraz chór dziecięcy z Gierczyk. Występy oceniało jury konkursu.

Doceniony został występ Aleksandry Tworek z Opatowa, która tym samym zakwalifikowała się do Krajowego Konkursu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez Krajowy Instytut Akcji Katolickiej. Konkurs odbędzie się jesienią w Zamku Królewskim w Warszawie pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL