Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zapraszamy na X Sandomierski Rajd Papieski

W sobotę, 15 czerwca br. odbędzie się X Sandomierski Rajd Papieski. Tym razem trasa powiedzie z Sandomierza przez Tarnobrzeg, Skopanie do Baranowa Sandomierskiego.

Rajd wystartuje z sandomierskiego Starego Rynku o 9.00. Biuro organizacyjne Rajdu będzie czynne od 8.00 do 8.45 (Rynek Starego Miasta w Sandomierzu).

Zakończenie Rajdu w Baranowie Sandomierskim ok. 13.00.

Regulamin imprezy, kartę zgłoszenia oraz mapkę trasy przejazdu można pobrać ze strony internetowej Diecezji Sandomierskiej – www.diecezjasandomierska.pl.

Zgłoszenia wraz z oświadczeniami należy składać osobiście w terminie do dnia 15.06.2019 r. (od 8.00 do 12.00) w MOSiR Miejski Stadion Sportowy ul. Koseły 3a lub elektronicznie e-mail: sekretariat@mosir.sandomierz.pl od dnia 01.06.2019 lub przed startem w biurze organizacyjnym rajdu na Rynku Starego Miasta.

Organizatorzy proszą o wyposażenie się w kaski ochronne, w szczególności dzieci oraz nakrycia głowy chroniące przed słońcem.

Organizator nie zabezpiecza transportu powrotnego osób i rowerów do Sandomierza.

Zapraszamy na X Sandomierski Rajd Papieski   Trasa rajdu. Archiwum diecezji
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL