Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ola, Mateusz i Wojtek najzdolniejsi

Ola, Mateusz i Wojtek to najzdolniejsi uczniowie tarnobrzeskiego powiatu.

Aleksandra Dec, uczennica klasy I Szkoły Branżowej o profilu kucharz, Mateusz Woś - uczeń klasy I Szkoły Branżowej o profilu kucharz i Wojciech Rosa - uczeń klasy III Zasadniczej Szkoły zawodowej o profilu ogrodnik, wszyscy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grębowie, zostali stypendystami tarnobrzeskiego starosty.

- By zostać stypendystą trzeba spełnić jeden z kilku warunków: mieć najwyższą średnią ocen ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania, lub też być są finalistą i laureatem wieloetapowych konkursów przedmiotowych i artystycznych na szczeblu co najmniej wojewódzkim, medalistą zawodów, co najmniej na szczeblu wojewódzkim lub finalistą zawodów krajowych - wyjaśnia Katarzyna Sobieniewska-Pyłka, rzeczniczka starosty tarnobrzeskiego.

Każdego roku dyrektorzy szkół typują trójkę uczniów, którzy zostaną nagrodzeni miesięcznym stypendium wypłacanym przez 10 miesięcy. Miesięczna wysokość tej nagrody to 100 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL