GN 42/2019 Archiwum

Huta Stalowa Wola S.A. w gronie największych

Huta Stalowa Wola S.A wśród 500 największych w rankingu redakcji Rzeczpospolitej.

Huta Stalowa Wola już po raz drugi została uwzględniona w takim zestawieniu, awansując o 70 miejsc względem poprzedniej edycji. Rok temu zajęła 450 miejsce, z przychodami na poziomie 550 mln zł. Teraz znalazła się na miejscu 380, z przychodami przekraczającymi 715 mln zł.

Na tak dobre wyniki finansowe miały wpływ działania zarządu polegające między innymi restrukturyzacji współpracy z poddostawcami i kooperantami.

- HSW szczyci się również terminową realizacją dostaw swoich produktów do armii, w tym sprzętu tworzącego dywizjonowe moduły ogniowe oparte o najnowocześniejszy sprzęt artyleryjski, tj. haubice Krab oraz kompanijne moduły ogniowe z najnowszymi samobieżnymi moździerzami Rak - powiedziała Jowita Jajdelska, rzecznik prasowy HSW S.A.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama