Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Sportowe turnieje w Gorzycach

Turnieje chłopców w piłce nożnej i dziewcząt w siatkówce odbyły się w Gorzycach.

Na boiskach „Orlik 2012” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Gorzycach już po raz dziewiąty walczono o Puchar Dyrektora Szkoły.

Do rywalizacji zostały zgłoszone drużyny z Gorzyc, Wrzaw, Tarnobrzega i Sokolnik .

Zwycięsko z niej wyszli pierwszoklasiści z Zespołu Szkół  w Gorzycach, pokonując w finale uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 też z Gorzyc. Trzecie miejsce przypadło reprezentantom Tarnobrzega.

Koronę króla strzelców zdobył Patryk Surmański (4 gole) z Zespołu Szkół w Gorzycach.

W piłce siatkowej dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorzycach, które w finale pokonały rówieśniczki z Wrzaw. Trzecie miejsce na podium wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 10 z Tarnobrzega.