Nowy numer 42/2019 Archiwum

Sportowe turnieje w Gorzycach

Turnieje chłopców w piłce nożnej i dziewcząt w siatkówce odbyły się w Gorzycach.

Na boiskach „Orlik 2012” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Gorzycach już po raz dziewiąty walczono o Puchar Dyrektora Szkoły.

Do rywalizacji zostały zgłoszone drużyny z Gorzyc, Wrzaw, Tarnobrzega i Sokolnik .

Zwycięsko z niej wyszli pierwszoklasiści z Zespołu Szkół  w Gorzycach, pokonując w finale uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 też z Gorzyc. Trzecie miejsce przypadło reprezentantom Tarnobrzega.

Koronę króla strzelców zdobył Patryk Surmański (4 gole) z Zespołu Szkół w Gorzycach.

W piłce siatkowej dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorzycach, które w finale pokonały rówieśniczki z Wrzaw. Trzecie miejsce na podium wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 10 z Tarnobrzega.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL