Nowy numer 08/2020 Archiwum

Diecezjalne czuwanie w Stalowej Woli

Diecezjalne Czuwanie Grup Modlitwy Ojca Pio w parafii pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli.

Aż 150 osób przybyło do parafii pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli na Diecezjalne Czuwanie Grup Modlitwy Ojca Pio.

Przyjechali z całej nieomal diecezji. Byli między innymi mieszkańcy z Chrzanowa, Niska, Rytwian, Szwagrowa czy Ostrowca Świętokrzyskiego.

- Czuwali w kościele pod wezwaniem św. Jana Pawła II, a wiemy przecież z jak dużym nabożeństwem odnosił się nasz papież do o. Pio. Był to dla nich czas modlitwy i skupienia. Nocna cisza temu szczególnie sprzyja. Jest to też forma ubogacenia swojej wiary, samego siebie - powiedział ks. Leszek Biłas, asystent diecezjalny Grup Modlitwy Ojca Pio.

Program czuwania przewidywał  między innymi Apel Jasnogórski, Adorację Najświętszego Sakramentu, Godzinę Miłosierdzia, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny oraz dwie konferencje o. Roberta Rabki (OFMCap); jedna dotyczyła relacji między Matką Bożą a o. Pio, druga poświęcona była Matce Bożej w historii zbawienia.


Więcej w papierowym wydaniu sandomierskiego GN (na 9 czerwca br.).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama