Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zostań członkiem "Klubu 100"

Zostań członkiem "Klubu 100" i wesprzyj "Stalówkę".

Odbyła się oficjalna inauguracja projektu „Klub 100” Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola.

Projekt zrzesza sympatyków klubu i jest inicjatywą skierowaną w szczególności do osób prywatnych i małych przedsiębiorstw, które chciałyby wesprzeć go finansowo. Pierwszym jego członkiem został Adam Danaj, wieloletni kibic "Stalówki", który z pasji do piłki nożnej założył firmę Artour - Wyjazdy Na Mecze i spełnia marzenia kibiców, zabierając ich na piłkarskie mecze w całej Europie.

- Firmy bądź osoby prywatne, które zdecydują się na przystąpienie do Klubu 100, zobowiązują się do opłacenia comiesięcznej składki, zyskując w ten sposób status członka Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Co w zamian? Bonusów jest kilka. Ot, choćby karnet na sektor VIP na wszystkie mecze rozgrywane w roli gospodarza, miejsce na prestiżowej liście umieszczonej na oficjalnej stronie klubu, prawo wstępu na m.in. spotkania biznesowe, uroczystości klubowe oraz konferencje prasowe, unikatowy szalik klubowy, czy wreszcie - możliwość posługiwania się logotypem klubu we własnych działaniach promocyjnych - wylicza Mateusz Nowak, prezes PSA Stal Stalowa Wola.

Jak zostać członkiem Klubu 100? Wypełnioną i podpisaną deklarację można zeskanować i przesłać mailowo na adres: psa@stalowawola.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby klubu, która znajduje się przy ul. Hutniczej 15 w budynku MOSiRu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL