Nowy numer 42/2019 Archiwum

Gałązka Sosny w kulturze

Gałązkę Sosny, kulturalną nagrodę prezydenta Stalowej Woli, wręczono w Miejskim Domu Kultury.

Jest to doroczna nagroda przyznawana wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie dóbr kultury osobom, zespołom, animatorom, a także organizacjom mającym swoją siedzibę w Stalowej Woli lub działającym na jej rzecz. Nagrody przyznawane są w 4 kategoriach: literatura, wydarzenie kulturalne, debiut artystyczny oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki.

W tym roku otrzymali ją: Bartosz Kanach (wydarzenie kulturalne), Aleksandra Grzela (debiut artystyczny) oraz Chór Dziewczęcy "Puellarum Cantu" z PSP nr 11 i Jadwiga Kukuła (szczególne osiągniecie w dziedzinie kultury). W kategorii literatura nagrody nie przyznano.

W części artystycznej gali wystąpił Jacek Wójcicki, aktor i piosenkarz z Krakowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL