Nowy numer 42/2019 Archiwum

Paschalne spotkanie dla katechetów

W sobotę 27 kwietnia w Katolickim Domu Kultury w Sandomierzu odbędzie się wielkanocne spotkanie dla wszystkich katechetów z diecezji sandomierskiej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 liturgią godzin (modlitwa przedpołudniowa - tekst będzie wyświetlany na ekranie multimedialnym). Gości i katechetów powita ks. dr Adam Kopeć, dyrektor WNiWK, słowo wygłosi również bp Krzysztof Nitkiewicz. Prelekcję "Zagadnienia liturgiczne związane z przygotowaniem i przeżyciem uroczystości I Komunii Świętej. Nadużycia liturgiczne" wygłosiks. dr hab. Bogusław Migut, prof. KUL, a o "Przygotowaniu do I Komunii Świętej ze szczególnym uwzględnieniem katechezy rodziców dzieci komunijnych" mówić będzieks. dr hab. Piotr Goliszek, KUL. Po konferencjach przewidziano dyskusję, a na koniec - informacje i komunikaty.

Zakończenie kongregacji przewidziano ok. godz. 13.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL