Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zupy dla potrzebujących

Mieszkańcy Tarnobrzega mogą korzystać z darmowego ciepłego posiłku.

Bez żadnych formalności, zaświadczeń itp. codziennie ciepłą zupę może otrzymać mieszkaniec Tarnobrzega. Miejsce zamieszkania to jedyny wymóg stawiany osobom pragnącym skorzystać z bezpłatnego posiłku.

Zupy wydaje parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu, w stołówce schroniska dla bezdomnych przy ul. Zwierzynieckiej 22A. Można je otrzymać codziennie, również w święta, od 10.30 do 11.30. Zupy, jak zapewniają pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, są pożywne i zawierają tzw. wkładkę mięsną. Pieniądze na to zadanie wyasygnował urząd miasta, a w przetargu ogłoszonym przez MOPR najlepszą ofertę przedstawiła parafia na osiedlu Serbinów. Z darmowych posiłków może docelowo korzystać 80 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL