Nowy numer 43/2019 Archiwum

Most na Sanie w Stalowej Woli

W Stalowej Woli zbudowany zostanie most na Sanie.

Tak zapowiedział prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny podczas konferencji prasowej z udziałem Jerzego Kwiecińskiego, ministra inwestycji i rozwoju, Andrzeja Adamczyka, ministra infrastruktury, Rafała Webera wiceministra infrastruktury oraz Władysława Ortyla, marszałka województwa podkarpackiego.

Budowa mostu, który będzie miał wjazd na rondzie przy drodze na Sandomierz, rozpocznie się w 2023 roku po zakończeniu żmudnych prac przygotowawczych.

- Most umożliwi mieszkańcom Stalowej Woli i regionu szybkie połączenie z przyszłą drogą S74, zapewni bezpośredni dostęp do obwodnicy Niska i Stalowej Woli oraz przyczyni się do rozwoju prywatnych inwestycji - powiedział prezydent.

Inwestycja będzie wspólnym przedsięwzięciem państwa, województwa podkarpackiego oraz samorządów lokalnych.

Minister Andrzej Adamczyk poinformował przy okazji o terminie rozpoczęcia budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska, co stanie się już na początku maja tego roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama