Nowy numer 43/2019 Archiwum

IV Turniej Szachowy w Stalowej Woli

IV Turniej Szachowy o puchar prezesa Miejskiego Zakładu Komunalnego rozegrano w Stalowej Woli.

Wzięło w nim udział 51 osób ze Stalowej Woli, Tarnobrzega, Mielca, Rudnika nad Sanem, Leżajska, Zabrnia, Sandomierza, Rzeszowa, Lubartowa, Dębicy oraz z Krosna.

- Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 minut na partię dla każdego zawodnika. Pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane. W rezultacie sześciu pierwszych zawodników uzyskało taką samą liczbę punktów. O kolejności miejsc zdecydowała więc dodatkowa punktacja - powiedział Dominik Sondej, sędzia turnieju.

W kategorii Open zwyciężył Grzegorz Juszczuk z "TKSzach” Tarnobrzeg. W grupie wiekowej 2003 - 2008 najlepszym szachistą okazał się Adrian Słoniec z UKS „Orlik” Rudnik nad Sanem. Wśród najmłodszych, zawodnicy rocznik 2009 i młodsi, triumfował natomiast Tomasz Prucnal z Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” Stalowa Wola.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy. Turniej zorganizował Katolicki Klub Sportowy „Victoria” w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama