Nowy numer 25/2021 Archiwum

Miejska stacja paliw w Stalowej Woli

Całodobowa, samoobsługowa stacja paliw znajduje się w sąsiedztwie zajezdni autobusowej Miejskiego Zakładu Komunalnego.

- Ogłaszamy dziś wiosenną odwilż na ceny paliw. To dobra wiadomość dla mieszkańców miasta, którzy od lat twierdzą, iż paliwo w Stalowej Woli jest jednym z najdroższych w kraju - powiedział Lucjusz Nadbereżny, prezydent miasta.

Tym co wyróżnia stację spośród innych w mieście jest konkurencyjna cena paliw: benzynę 95 i olej napędowy można tu zakupić średnio o 20-30 groszy taniej za litr.

- Cena taka możliwa jest dzięki zmniejszonej marży oraz bardzo korzystnych stawkach uzyskanych w przetargu. Dzięki systemowi samoobsługi mieszkańcy mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw dobrej jakości. Ich dostawcą jest PKN „Orlen” - zapewniła Anna Pasztaleniec, prezes MZK w Stalowej Woli.

Stacja ma sześć dystrybutorów, przy których można tankować benzynę bezołowiową Pb 95, olej napędowy i płyn AdBlue do oczyszczania spalin. Są także dystrybutory płynu do spryskiwaczy!

Kierowcy mogą też  korzystać z darmowego kompresora, a także, za drobną opłatą, z odkurzacza do czyszczenia wnętrza pojazdów i ciśnieniowej myjki do tapicerki samochodowej.

Za wszystko zaś płacimy w tankomacie - urządzeniu dostosowanym zarówno do płacenia gotówką jak i kartą płatniczą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama