Nowy numer 42/2019 Archiwum

Renata Knap zastępcą prezydenta Stalowej Woli

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej prezydent Lucjusz Nadbereżny powołał swojego zastępcę. Została nim Renata Knap, dotychczasowy naczelnik Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska.

- Przyjmuję to wielkie zadanie, bo każdego dnia mam przekonanie, że żyjemy i wspólnie tworzymy wyjątkowe, wspaniałe miasto jakim jest Stalowa Wola -powiedziała zastępca prezydenta miasta Renata Knap.

Renata Knap, pierwsza w historii Stalowej Woli zastępca prezydenta miasta, jest najlepszym przykładem awansu wewnętrznego - od inspektora, przez naczelnika Wydziału Planowania Przestrzennego i naczelnika Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska, do stanowiska wiceprezydenta.

Pani wiceprezydent jest Absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. Ukończyła pięcioletnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie, w kwietniu 2018 roku, uzyskała stopień naukowy doktora z wyróżnioną rozprawą doktorską.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL