Nowy numer 42/2019 Archiwum

Co w numerze 9.?

O talentach i umiejętnościach niezwykłych kobiet i ogólnopolskim festiwalu piosenki harcerskiej w Tarnobrzegu piszemy między innymi w najnowszym numerze "Gościa Sandomierskiego".

Przed 8 marca odwiedziliśmy twórcze, zaradne i utalentowane kobiety. Działają one w trochę zapomnianych Kołach Gospodyń Wiejskich, które od jakiegoś czasu przeżywają swój renesans i rozwój.

Niezwykła wystawa ojca i syna została otwarta w Muzeum Historycznym Miasta Tarnobrzega. Można na niej oglądać prace Mariana i Jacka Konarskich.

Relacjonujemy także 25 edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej „Śpiewograneic” w Tarnobrzegu oraz pierwszą Galę Przyjaciół Harcerstwa jaka odbyła się w Zaklikowie.

Po raz drugi w Sandomierzu wręczono Order Rzeki Wisły, kto go otrzymał można wyczytać w najnowszym numerze „Gościa Sandomierskiego”.

Ponadto w numerze m.in. informacje o rekonstrukcji bitwy powstańczej jaką mogli obejrzeć mieszkańcy Staszowa.

9. numer „Gościa” na niedzielę 3 marca dostępny jest od czwartku w sprzedaży tradycyjnej i w e-wydaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL