Nowy numer 42/2019 Archiwum

Co w numerze 8.?

Stalowowolscy specjaliści od serca, rocznica powstania Armii Krajowej i zmagania sandomierskich trathlonistów.

W najnowszym numerze "Gościa Sandomierskiego" piszemy o wizycie na nowoczesnym Oddziale Kardiologii Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli. Podglądamy pracę lekarzy oraz wyjaśniamy, skąd się biorą i jak się nowocześnie leczy choroby serca.

O tworzonym Centrum Onkologicznym przy Wojewódzkim Szpitalu w Tarnobrzegu rozmawiamy z jego dyrektorem Wiktorem Stasiakiem.

Piszemy także o zmarłym bokserze wagi ciężkiej Lucjanie Treli, olimpijczyku i reprezentancie Polski, urodzonym w Turbi, który pierwsze kroki na bokserskim ringu stawiał w Stalowej Woli, oraz o zimowych zmaganiach triathlonistów w Sandomierzu.

Numer otwiera relacja z obchodów 77. rocznicy powstania Armii Krajowej

Ponadto w numerze m.in. informacje o obchodach Światowego Dnia Chorego w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Tarnobrzegu.

8. numer „Gościa” na niedzielę 24 lutego dostępny jest od czwartku w sprzedaży tradycyjnej i w e-wydaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL