GN 41/2019 Archiwum

Nowy węzeł komunikacyjny

Duży komunikacyjny węzeł powstanie w Stalowej Woli-Charzewicach.

Będzie się składał z pętli autobusowej, dróg dojazdowych oraz parkingu zarówno dla autobusów, jak i samochodów osobowych. Przewidziane są też zaplecze do obsługi komunikacji publicznej oraz sanitariaty.

- Inwestycja powstanie w ramach projektu "Rozwój niskoemisyjnego transportu miejskiego w gminie Stalowa Wola", a jego realizacja rozpocznie się już we wrześniu tego roku - zapowiedział Lucjusz Nadbereżny, prezydent miasta.

W pobliżu węzła autobusowego PKP zbudują kolejowy przystanek wraz z peronem.

Inwestycja będzie kosztować 1,4 mln zł. Na jej realizację miasto zamierza zdobyć pieniądze z Programu Operacyjnego "Infrastruktura i Środowisko" 2014-2020.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL