Nowy numer 7/2019 Archiwum

Ferie w moro

– Wojsko to nie tylko ćwiczenia poligonowe, ale wiele działań społecznych – zaznacza por. Witold Sura, rzecznik prasowy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”.

Marta Woynarowska: Za kilka dni w województwie podkarpackim rozpoczną się ferie zimowe, na które przygotowaliście nietuzinkową propozycję dla uczniów i studentów.

Witold Sura: A może by tak ferie na poligonie? Włożyć mundur, uzbroić się w cierpliwość, wytrwałość i zapał, a przy tym sprawdzić swoje możliwości i zdobyć nowe umiejętności? Dokładnie takie założenia nam przyświecają. Chcemy wyjść do młodych ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na wstąpienie w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej ze względu na organizowanie tzw. szesnastek w czasie trwania roku szkolnego i akademickiego. Pomysł na szkolenie podstawowe podczas ferii to złoty środek. Zachęcam do udziału w projekcie powołania żołnierzy „Ferie z WOT”. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do uczniów szkół średnich i studentów.

Dostępne jest 19% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL