Nowy numer 42/2019 Archiwum

Za pół ceny

Warto zarezerwować trzeci weekend marca na wypoczynek w swojej miejscowości lub gdzieś w Polsce. Dlaczego?

Od piątku 15 marca do niedzieli 17 marca odbywać się będzie bowiem już szósta edycja ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Przedsięwzięcie zainicjowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a od czterech edycji współorganizowane razem z Polską Organizacją Turystyczną, ma zachęcić szeroko pojętą branżę turystyczną, gastronomiczną, jak i instytucje samorządowe do wyjścia naprzeciw gościom. Służą temu minimum 50-procentowe zniżki w hotelach, pensjonatach, restauracjach, muzeach, galeriach itp.

Obniżki cen noclegów, usług gastronomicznych, biletów wstępu mają zachęcić Polaków do podróżowania także w miesiącach poza tradycyjnym sezonem wypoczynkowym. Beneficjentami akcji są jednak nie tylko turyści mogący skorzystać z o wiele tańszych ofert, ale przede wszystkim branża turystyczna, która dzięki niej ma szansę na pozyskanie nowych klientów, jak i podniesienie frekwencji w tzw. niskim sezonie.

Zainteresowane instytucje, organizacje, właściciele obiektów hotelarskich i gastronomicznych mogą zgłaszać swój udział do 12 lutego.

W Tarnobrzegu udział w akcji wezmą miejskie jednostki - Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Prezydent Tarnobrzega zachęca jednak gorąco do przyłączenia się do akcji także inne podmioty, w tym zwłaszcza służące obsłudze turystycznej.

Akcja „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” organizowana jest dwukrotnie w ciągu roku - wiosną i jesienią, kiedy ruch turystyczny jest najmniejszy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL