Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dzieciątko się narodziło

IX Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny w parafii Trójcy Świętej w Rudniku nad Sanem rozstrzygnięty.

W tym roku jego uczestnicy mieli za zadanie wykonać ilustrację do średniowiecznej kolędy „Dzieciątko się narodziło”.

- Wszystkie konkursowe prace były oryginalne i bardzo starannie wykonane. Komisja oceniająca ilustracje długo zastanawiała się nad decyzją, które z nich powinny otrzymać największe wyróżnienie. Ostatecznie otrzymały te, które były najładniejsze i zostały wykonane samodzielnie - powiedziała Danuta Kacprzyk, organizatorka konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w kościele 20 stycznia. Nagrody wręczali proboszcz ks. Waldemar Farion, ks. Wiesław Marszałek oraz przedstawiciele redakcji gazety parafialnej - Danuta Kacprzyk i Ewa Madej.

Konkurs   Konkurs
Praca Łukasza Jasnosza...
Gazeta Parafialna

Uczestnicy konkursu mieli od 4 do 18 lat. Byli wśród nich również wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem.

W najmłodszej grupie, od 4 do 6 lat, jury przyznało dwa pierwsze miejsca - dla rodzeństwa Marii i Tymoteusza Ruchaj - i dwa drugie - dla Mileny Lewko i Marcina Wołoszyna oraz trzecie dla 4. letniej Amelii Sondej, najmłodszej uczestniczki konkursu.

Karolina Nalepa i Marcel Chmielowski zajęli ex aequo pierwsze miejsca wśród uczestników mających od 7 do 8 lat. Podobnie, dwa drugie i dwa trzecie miejsca, zajęli, odpowiednio, Katarzyna Lewko i Jakub Łokaj oraz Zuzanna Wołoszyn i Piotr Wolak.

Zacięta rywalizacja była również w grupie uczestników mających od 9 do 11 lat. Tutaj na najwyższym podium stanęli Anna Jaszczur i Łukasz Jasnosz. Drugim miejscem podzielili się Aleksandra Łokaj i Marcin Wolak, a trzecim - Ula Dybka i Samuel Kania.

Konkurs   Konkurs
...i Tymoteusza Ruchaja
Gazeta Parafialna

Podobnie było w najstarszej grupie, w której uczestnicy mieli 12 i więcej lat. Zwyciężyli bowiem Krystian Bartosik i Seweryn Kania. Drugie miejsca zajęli Jan Dybka, Łukasz Karbasz i Szymon Ługowski, a trzecie - Jan Janiec i Marcin Pęcak.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody (puzzle 3D).

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL