GN 41/2019 Archiwum

Pomóżmy Karince

Oddział Caritas Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnobrzegu-Zakrzowie zaprasza na koncert "Gwiazdka dla Kariny".

Będzie to charytatywny koncert świąteczny aktorki i piosenkarki Olgi Szomańskiej, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie 9-letniej Karinki, walczącej z chorobą nowotworową. U dziewczynki zdiagnozowano białaczkę. Obecnie Karinka zamieniła dom na szpital. Cały czas na oddziale szpitalnym towarzyszy jej mama. Tata zawiesił pracę zawodową, by móc opiekować się dwiema młodszymi siostrami Karinki, z których jedna ma zaledwie 3 lata, a druga półtora roku. Sytuacja rodziny jest bardzo trudna.

- W związku z planowanym przez nas przedsięwzięciem, które odbędzie się we wtorek 8 stycznia o godz. 18, w naszym zakrzowskim kościele parafialnym, zwracamy się do wszystkich z serdeczną prośbą o wsparcie akcji charytatywnej, poprzez przekazanie na rzecz parafialnego zespołu Caritas dowolnych kwot, które w całości, co do złotówki, zostaną przekazane rodzicom dziewczynki na jej ratowanie - prosi ks. Jan Kaszewicz, proboszcz parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. - Pamiętajmy, co powiedział św. Jan Paweł II, że „człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” - apelował ks. proboszcz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL