GN 42/2019 Archiwum

Z Duchem Twoim

Roraty w parafii św. Wawrzyńca w Olbierzowicach gromadzą każdego dnia dużą liczbę wiernych.

- W kościele słychać także radosne głosy dzieci, które przynoszą serduszka z dobrymi uczynkami. W Wigilię zostaną złożone w szopce. Codziennie też losują trzy figurki Niepokalanej. Dzieci układają również adwentowe wiersze, odczytywane po Eucharystii. W Kaplicy Miłosierdzia natomiast można składać dary dla dzieci z domów dziecka - mówi Edward Sagan, parafianin.

Olbierzowice   Olbierzowice
Niektóre z tych lampionów zrobili najmłodsi parafianie
Ks. Rafał Cudziło

Temat Rorat "Z Duchem Twoim", które codziennie prowadzi wikariusz ks. Rafał Cudziło, omawiany jest podczas kazania dialogowanego. Przed ołtarzem zaś stoi 50 lampionów, niektóre wykonane przez najmłodszych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama