Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zmarł ks. Wojciech Rzeszutek

5 grudnia 2018 r. zmarł ks. Wojciech Rzeszutek. Pochodził z Rudnika nad Sanem, pracował we włoskiej diecezji Pinerolo.

Ks. Wojciech Rzeszutek urodził się 4 marca 1979 roku w Nisku. Studia filozoficzno-teologiczne odbył w WSD w Sandomierzu w latach 1998–2004. W ramach studiów w WSD uzyskał tytuł magistra teologii na KUL. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 29 maja 2004 r.

Jako wikariusz pracował w parafii w Wierzchowiskach oraz pw. Nawrócenia św. Pawła w Sandomierzu. W 2006 r. podjął pracę duszpasterską w Włoszech w diecezji Pinerolo, do której został inkardynowany w 2014 r.

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Wojciecha Rzeszutka odbędą się w niedzielę 16 grudnia w kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej w Rudniku nad Sanem.

Rozpoczną się modlitwą różańcową o godz. 13.30, a następnie zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa o godz. 14.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL