GN 42/2019 Archiwum

Roboty w hucie

Huta "Stalowa Wola" zakończyła montaż linii zaawansowanych automatów.

- Chodzi o wdrażanie najnowocześniejszych, dostępnych obecnie na świecie technologii w zakresie automatycznego spawania korpusów i podwozi dla pojazdów bojowych. Stawia to spółkę w czołówce producentów pojazdów pancernych na świecie - powiedziała Jowita Jajdelska, rzecznik prasowy HSW S.A.

Robotyzacja przy produkcji Krabów czy Raków a także systemów podwozi między innymi M120G, WD, BWP, pozwoli uzyskać maksymalną jakość i podnieść wydajność prac spawalniczych. Władze HSW SA liczą, że nowa inwestycja, warta ponad 6.6 mln złotych, zwiększy potencjalne możliwości eksportowe i rozwinie przedsiębiorstwo.

- Z rynku systematycznie znikają producenci, którzy nie są w stanie sprostać jakościowym oczekiwaniom klientów. Jednym z najbardziej skutecznych i coraz częściej wybieranych sposobów poprawy jakości procesów jest ich automatyzacja. Takie nowoczesne podejście do produkcji gwarantuje poprawę przede wszystkim standardów jakościowych - podkreśla Bartłomiej Zając, p.o. prezesa zarządu, dyrektor generalny HSW S.A.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama