Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ślisko - lodowisko

Mobilne sztuczne lodowisko powstaje w Stalowej Woli na placu im. J. Piłsudskiego. Prawdopodobnie będzie można się na nim ślizgać już w ten weekend.

Lodowisko ma 30 metrów długości i 20 szerokości. Czynne będzie od godz. 15 do 21 w dni powszednie oraz od 13 do 21 w soboty i niedziele. Przy lodowisku będzie wypożyczalnia łyżew oraz bar z gorącymi napojami i przekąskami.

Sztuczne, przenośne lodowisko pojawi się w Stalowej Woli już po raz czwarty. Do tej pory skorzystało z niego kilkadziesiąt tysięcy osób. W 2021 roku miasto zamierza otworzyć stałe, kryte lodowisko.

Otwarcie tegorocznego łyżwiarskiego sezonu uświetni występ Teatru „Jedna mina” z Krakowa, który przyjedzie z programem pt. „Ale ślisko - lodowisko”. Będzie też pokaz ognia, dyskoteka na lodzie oraz zamontowana fotobudka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL