Nowy numer 43/2019 Archiwum

Zaczęli od dział

Huta "Stalowa Wola" otrzymała nagrodę "Marka 100-lecia”.

Zdobyła ją w plebiscycie „Firma na 100-lecie Niepodległości”, który przeprowadziła „Gazeta Polska”.

Nagroda została wręczona w Warszawie podczas uroczystej gali, w której uczestniczył premier Mateusz Morawiecki oraz minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński.

Nagrodę dla HSW odebrał Jacek Kosiński, członek zarządu, dyrektor finansowy HSW SA.

Plebiscyt   Plebiscyt
Medal "Marka 100-lecie"
HSW SA

- Wyróżnienie traktujemy jako wyraz ogromnego zaufania, o które będziemy dbali, jak umiemy najlepiej. To także zobowiązanie, aby markę 100-lecia przechować dla następnych pokoleń. Niewiele jest przedsiębiorstw w Polsce, które mogą poszczycić się tak długą historią nieprzerwanego funkcjonowania w jednej branży. Historia Huty „Stalowa Wola” rozpoczęła się bowiem 80 lat temu, w 1938 roku, w COP-ie od produkcji dział dla polskiego wojska. Historycznie więc wciąż funkcjonujemy w tym samym obszarze biznesowym i tym samym miejscu geograficznym, gdzie powstały Zakłady Południowe, ale dzisiejsza Huta Stalowa Wola to nowoczesny zakład przemysłowy - skomentował fakt przyznania nagrody Jacek Kosiński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama