GN 42/2019 Archiwum

Zmarł ks. Mirosław Gajewski

27 października odszedł wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ks. Mirosław Gajewski urodził się w 1973 r. w Rudkach. Pochodził z parafii w Nowej Słupi. Studia filozoficzno-teologiczne odbył w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu w latach 1992-1998. W ramach studiów w WSD obronił tytuł magistra teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w 1998 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 20 czerwca 1998 roku.

Posługę duszpasterską pełnił w parafiach: Połaniec - parafia św. Marcina, Ostrowiec Świętokrzyski - parafia św. Jadwigi Królowej, Nisko - parafia Matki Bożej Fatimskiej, Iwaniska, Staszów - parafia św. Bartłomieja, Janów Lubelski - parafia św. Jadwigi Królowej, Tarnobrzeg - parafia Miłosierdzia Bożego oraz Ostrowiec Świętokrzyski - parafia Miłosierdzia Bożego. W latach 2003-2004 był dyrektorem Domu Księży Emerytów w Sandomierzu.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę, 31 października 2018 roku o godz. 12.00 w parafii św. Wawrzyńca w Nowej Słupi. 

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama