Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kolejne medale

Ostatni tydzień był bardzo pracowity dla zawodników Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg.

W Szczyrku odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy. W zawodach rozgrywanych w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo wzięło udział ponad 50 zawodników, w tym dwóch zawodników z IKS Jezioro Tarnobrzeg – Paweł Włodyka, który zwyciężył w turnieju indywidualnym w klasie 9–10 i Janusz Chamot, zdobywca 5 miejsca w klasie wózków.

Kolejne medale   Paweł Włodyka i Janusz Chamot IKS Jezioro Tarnobrzeg W Radomiu natomiast, w Ogólnopolskim Grand Prix Turniejów Rodzinnych, rozgrywanym na obiektach IKTS Broń Radom, mistrzowską formę pokazał duet rodzinny Sylwia i Krzysztof Stala. Zawodnicy z IKS Jezioro Tarnobrzeg nie mieli sobie równych w kategorii dzieci do lat 13 + rodzic/babcia/dziadek.
Kilka dni wcześniej w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie rozegrano V Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu „Nowa Sarzyna 2018” w tenisie stołowym.
W kategorii młodziczki (rocznik 2006 i młodsze) wystąpiła zawodniczka IKS Sylwia Stala. Zwyciężyła ona, pokonując wszystkie swoje rywalki – Maję Mazur z SKTS Dwójka Kraśnik (3:0), Julię Żygadło z UKS Łopuszka Wielka (3:1), a w finale Dagmarę Kłak PKS reprezentującą KOLPING Jarosław (3:0).

Kolejne medale   Janusz Malarz IKS Jezioro Tarnobrzeg Świetną formą popisywali się również seniorzy. Janusz Malarz na rozpoczęcie sezonu 2018/19 wywalczył drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej 75–79 lat, podczas VIII Międzynarodowego Turnieju Weteranów w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostały w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach, przy Szkole Podstawowej Nr 1. Wystąpiło w nich ponad 110 zawodników w różnych kategoriach wiekowych, w tym czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Danii i Niemiec.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL