Nowy numer 3/2021 Archiwum

Uwaga kierowcy!

Od 10 września w Tarnobrzegu nastąpią duże zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza - Wisłostrada - Sikorskiego.

Utrudnienia związane są z rozpoczynającym się remontem skrzyżowania i wyłączeniem z użytkowania fragmentu jednego pasa ulicy Sikorskiego i Wisłostrady w Tarnobrzegu.

Podczas prac budowlanych, na odcinku ul. Sikorskiego ruch odbywać się będzie wahadłowo (na trasie Sandomierz - Mielec). Zjazd z ulicy Sikorskiego i Wisłostrady w ulicę Mickiewicza, w kierunku centrum, będzie całkowicie zamknięty. Możliwy natomiast będzie skręt z Wisłostrady w ulicę Mickiewicza, jednak tylko w kierunku osiedla Miechocin. Jadący Sikorskiego w kierunku Nagnajowa będą mogli jechać tylko na wprost, bez możliwości skrętu w ul. Mickiewicza zarówno w prawo, jak i w lewo.

Samochody jadące od strony Miechocina będą mogły skręcić w tylko w prawo w ul. Sikorskiego, bez możliwości jazdy na wprost do centrum i w lewo w kierunku Nagnajowa.

Z ulicy Czerwonego Krzyża będzie można skręcić tylko w prawo w Sikorskiego w kierunku Sandomierza i odwrotnie z ulicy Sikorskiego w Czerwonego Krzyża. Zamknięty zostanie wjazd z ulicy Rusinowskiego w Sikorskiego oraz zjazd w Rusinowskiego z Sikorskiego. Z obu ulic natomiast otwarty pozostanie dostęp do pobliskiej stacji paliw.

Jadąc od strony Machowa do Miechocina zalecany będzie objazd ulicą Graniczną, która dołącza do Mickiewicza. Jadąc do Miechocina ulicą Sikorskiego, od strony Sandomierza, proponowany będzie skręt w lewo w Czerwonego Krzyża, następnie ulicami Orła i Długosza, dojazd do Mickiewicza.

To nie jedyne utrudnienia spowodowane remontami. Duże problemy z poruszaniem się po centrum miasta, zwłaszcza w godzinach szczytu, powstały z chwilą zamknięcia remontowanej ulicy Wyszyńskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama