GN 46/2019 Archiwum

Zakończenie obchodów jubileuszu diecezji

W sobotę 8 września w Sanktuarium Matki Bożej w Sulisławicach, odbędą się uroczystości kończące obchody jubileuszu 200-lecia diecezji sandomierskiej.

Program:

12.00 – Liturgia Eucharystyczna podczas której zostaną poświęcone sukienki i korony dla cudownego obrazu.

Na zakończenie Mszy św. będzie miało miejsce przekazanie dokumentu roboczego III Synodu Diecezjalnego przedstawicielom dekanatów, ruchów, stowarzyszeń, wspólnot apostolskich oraz zgromadzeń zakonnych męskich i żeńskich.

Biskup sandomierski zaprasza gorąco całą wspólnotę diecezjalną, władze, szkoły, instytucje oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej.

Tego samego dnia o 17.30 będzie odprawiona w bazylice katedralnej w Sandomierzu Msza św. dziękczynna w stulecie pobytu na terenie diecezji wizytatora apostolskiego Achille Rattiego, późniejszego papieża Piusa XI.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama