Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • mchrum
  19.08.2018 19:29
  Tych speców od wuwuzeli, trumienek i świńskich ryjów, pragnę pocieszyć. Te hasła, podobnie jak bilbordy "PiS wziął miliony..." robią na mnie, szarym człowieczku z nieoświeconego plebsu, który niedługo przyjdzie na wybory, dokładnie takie wrażenie jak dawniej "Naród z Partią, Partia z Narodem", albo "Program Partii programem Narodu" - co wisiało na każdym płocie. Z wiadomą skutecznością i siłą przekonywania. Róbcie tak dalej, szanowni Towarzysze, a będzie naprawdę Dobrze.
 • konserwatysta23
  20.08.2018 05:48
  Hasład dla na konwencji wyborczej to przecież wypróbowany powrót do poprzedniej epoki, gdzie partia przewodniczka narodu uszczęśliwiała Polaków wyłącznie księżycowymi obietnicami. Do tego ten język, wcale nie koncyliacyjny i jednoczący. Czyli można powiedzieć wszystko bez konsekwencji przy urnie wyborczej? Ok
 • jan
  20.08.2018 13:17
  Wreszcie wiemy komu zawdzięczamy wejście do UE.
  doceń 0
 • gosc
  20.08.2018 13:33
  Kto w Polsce rządzi skoro premier nieustannie jezdzi i wiecuje?

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama