Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Dwa w jednym

Żłobek połączony z przedszkolem oddano do użytku w Rudniku nad Sanem.

Całość kosztowała ponad 6,6 mln złotych, w tym 3,8 mln to pieniądze rudnickiego samorządu, a reszta - dofinansowanie z zewnątrz, w tym z programu Maluch +.

- Przedszkole Miejskie i Żłobek Miejski to nowoczesny kompleks, który powstał w miejscu starego przedszkola. Stare przedszkole, wybudowane w systemie kanadyjskim, służyło aż 39 lat. W przedszkolu, w czterech oddziałach, opieką objętych zostanie 100 dzieci, a w żłobku, w dwóch oddziałach, 43 maluchów - powiedział burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Waldemar Grochowski.

Obiekt wyposażony jest między innymi w najnowsze instalacje nawiewu świeżego powietrza, wywiewu zużytego i klimatyzację.

Rudnik nad Sanem   Rudnik nad Sanem
Występ przedszkolaków
Ewa Grochowska

Zainstalowano w nim też, pierwszy w niżańskim powiecie, system automatycznego powiadamiania o niebezpieczeństwie, tzw SAP, monitoring wewnątrz i na zewnątrz, a system domofonowy w każdej sali zabezpiecza przed wejściem do obiektu osób niepowołanych.

W przedszkolu są także dwie najnowszej generacji tablice interaktywne oraz trzy podłogi aktywne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL