Nowy numer 43/2019 Archiwum

Ciągnikiem w Tesco

Pani Renata była przerażona kiedy młody mężczyzna z siekierą w ręku spojrzał w jej kierunku.

Dochodziła dziesiąta kiedy pani Renata, pracownia punktu sieci T-Mobile w stalowowolskim Tesco usłyszała niesamowity huk, a potem zobaczyła ciągnik wjeżdżający do sklepu głównym wejściem!

- Na początku myślałam, iż kierowca nie wyrobił. Za chwilę jednak z ciągnika wysiadł młody mężczyzna z długą siekierą i popatrzył się w moim kierunku. Od razu zaczęłam spuszczać metalową zasłonę. Złość mężczyzny zwróciła się na znajdujący się obok sklep Apartu: siekierą rozbijał wystawy - wspomina pani Renata, która dzięki opanowaniu wyszła cało z tej opresji, chociaż nadal jest bardzo zdenerwowana.

Młody sprzedawca z innego sklepu zauważył z kolei, iż napastnik zaatakował ponoć pracowników sklepu, ale oni skryli się na zapleczu.

Tesco   Tesco
Rozbił bankomat
Andrzej Capiga /Foto Gość

Klienci Tesco uciekali, gdzie mogli, pamiętali bowiem ubiegłoroczny atak nożownika w galerii Vivo w Stalowej Woli.

Napastnik nie atakował więcej. Jak gdyby nigdy nic, wsiadł do ciągnika i wyjechał na miasto, konkretnie do komendy policji. Tam staranował wjazd i został obezwładniony przez policjantów.

Motywy jego działania nie są jeszcze znane. Na szczęście nie było ofiar w ludziach. W samym Tesco, oprócz Apartu, zniszczony został bankomat oraz drzwi wejściowe.

Tesco   Tesco
I siekierą zniszczył wystawę Apartu
Andrzej Capiga /Foto Gość

Michał Sikora, rzecznik prasowy sieci Tesco nie przypomina sobie, by taka sytuacja miała do tej pory miejsce w jakimkolwiek sklepie tej sieci w Polsce. - Zareagowaliśmy szybko wzywając posiłki i zawiadamiając policję. Więcej nie mogliśmy zrobić, gdyż napastnik szybko odjechał - powiedział rzecznik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama