Nowy numer 42/2019 Archiwum

Majowy piknik najlepszy

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli wygrała w konkursie na najciekawsze wydarzenie organizowane w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2018.

Organizatorem konkursu, który w tym roku przebiegał pod hasłem „(Do)wolność czytania”), był Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Warszawie.

Nagrodą zaś - książki podarowane przez to stowarzyszenie.

- Imprezą, którą zgłosiliśmy do konkursu, był „Majowy Piknik z Biblioteką”. Zaproponowaliśmy mieszkańcom naszego miasta rodzinne tworzenie boisk, piłkarskie koło z zagadkami, biblioteczne foto z akcesoriami kojarzącymi się z biblioteką, podchody czytelnicze w okolicy biblioteki, zabawy animacyjne, rysowanie kredą oraz bańki mydlane, tak uwielbiane przez dzieci - opowiada Beata Życzyńska, kierownik Działu Promocji MBP, który przygotował nagrodzoną imprezę.

Stalowowolska biblioteka w minionych latach dwukrotnie w tym konkursie zajmowała także drugie miejsca.

- Dziękujemy Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich za docenienie naszego programu Tygodnia Bibliotek 2018 i imprezy zorganizowanej w jego ramach, jesteśmy pełni energii i motywacji na kolejne biblioteczne wyzwania - powiedziała uradowana Ewa Biały, dyrektor MBP w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL