Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zakończenie Jerycha różańcowego

Zapraszamy we wtorek 24 lipca do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem na wspólne dziękczynienie za jubileuszowy dar modlitwy.

W obchody jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej wpisane zostały także dary duchowe. Jednym z nich było rozpoczęte 7 października 2017 r. Jerycho Różańcowe, które podjęły wszystkie parafie oraz wspólnoty zakonne na terenie diecezji.

Całodobowe modlitewne czuwanie odbywało się w każdej parafii diecezji sandomierskiej, podczas którego modlono się o błogosławione owoce przeżywanego jubileuszu powstania diecezji.

Zapraszamy kapłanów, siostry zakonne, wiernych świeckich oraz wspólnoty parafialne do Radomyśla nas Sanem, aby wspólnie podziękować za ten czas modlitwy i duchowego umocnienia.

Program spotkania:

Godz. 16.30 – Diecezjalne czuwanie Legionu Maryi przed Najświętszym Sakramentem.

Godz. 17. 45 – zakończenie czuwania.

Godz. 18.00 – uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza.

Godz. 19.00 – Agapa

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL