Nowy numer 42/2019 Archiwum

Stal się wzmacnia

Trzech nowych piłkarzy pozyskała właśnie "Stal" Stalowa Wola.

Od nowego sezonu zielono-czarne barwy przywdzieje trzech piłkarzy: Piotr Mroziński, Kacper Czajkowski oraz Fryderyk Stasiak.

25-letni Piotr Mroziński poprzednio grał w „Pogoni” Siedlce, a w stalowowolskiej drużynie wystąpi z numerem 10. 20-letni Kacper Czajkowski z kolei, który wystąpi z numerem 15 na koszulce, to były zawodnik klubu GKS 1962 Jastrzębie. Najmłodszy z tej trójki, 18-letni Fryderyk Stasiak, w poprzednim sezonie reprezentował barwy „Miedzi” Legnica, a w hutniczym grodzie zagra z numerem 24.

Nowi zawodnicy   Nowi zawodnicy
Kacper Czajkowski
Stal Stalowa Wola

To pierwsze transfery Mateusza Nowaka, prezesa Piłkarskiej Spółki Akcyjnej "Stal" Stalowa Wola, w jaką niedawno przekształcił się klub. Większościowy w niej pakiet ma miasto. Nowy zarząd daje sobie pięć lat na odbudowanie potęgi Stali, która z powodzeniem występowała nawet w ekstraklasie w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku.

- Pierwsze trzy lata skupiamy się na sobie, czyli wprowadzamy odpowiednie standardy, dyscyplinę w klubie. Następny rok to jest przyciągania kibiców, budowanie atmosfery poprzez organizowanie eventów. Trzeci etap zaś to zwiększenie poziomu sportowego, a co za tym idzie, budowanie profesjonalnej akademii piłkarskiej i ściąganie ludzi, którzy są mocno związani z regionem, mają jakieś doświadczenia, wiedzę - powiedział prezes.

Nowi zawodnicy   Nowi zawodnicy
Piotr Mroziński
Stal Stalowa Wola

Kolejne dwa lata spółki to otwarcie się na partnerów, którzy będą chętni współpracować z klubem oraz wdrożenie nowych technologii zarządzania i komunikacji z kibicami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL