Nowy numer 3/2019 Archiwum

Wyróżnienie dla wydawnictwa diecezjalnego

Podczas trwających Targów SacroExpo 2018 Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu otrzymały wyróżnienie za nowoczesną i ciekawą prezentację targową.

Stoisko przygotowane przez diecezjalne wydawnictwo podzielone jest na dwie części. Jedna z nich jest przeznaczona na prezentację publikacji oraz dewocjonaliów, które oferowane są przez firmę, zaś druga część zaaranżowana jest w stylu dawnej domowej biblioteki, gdzie każdy może usiąść na wygodnej kanapie, wypić kawę i poczytać ciekawą książkę. W tej części stoiska zaprezentowano także kilka bezcennych starodruków i rękopisów ze zbiorów Biblioteki Diecezjalnej.

Wyróżnienie od organizatora targów   Wyróżnienie od organizatora targów Archiwum WDS - Przygotowania do targów trwały tak naprawdę kilka miesięcy. Oczywiście, największa i najcięższa praca to ostatni tydzień, ale planowanie, omawianie, koordynowanie i dogrywanie wszystkich elementów targowej machiny to miesiące wytężonej pracy. Stoisko zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy własnoręcznie. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z przyznanej nam nagrody. Jest to nasza cegiełka na wielki jubileusz 200-lecia diecezji – mówił Marek Pyć, dyrektor handlowy WDS.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy