Nowy numer 31/2020 Archiwum

Wyróżnienie dla wydawnictwa diecezjalnego

Podczas trwających Targów SacroExpo 2018 Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu otrzymały wyróżnienie za nowoczesną i ciekawą prezentację targową.

Stoisko przygotowane przez diecezjalne wydawnictwo podzielone jest na dwie części. Jedna z nich jest przeznaczona na prezentację publikacji oraz dewocjonaliów, które oferowane są przez firmę, zaś druga część zaaranżowana jest w stylu dawnej domowej biblioteki, gdzie każdy może usiąść na wygodnej kanapie, wypić kawę i poczytać ciekawą książkę. W tej części stoiska zaprezentowano także kilka bezcennych starodruków i rękopisów ze zbiorów Biblioteki Diecezjalnej.

Wyróżnienie dla wydawnictwa diecezjalnego   Wyróżnienie od organizatora targów Archiwum WDS - Przygotowania do targów trwały tak naprawdę kilka miesięcy. Oczywiście, największa i najcięższa praca to ostatni tydzień, ale planowanie, omawianie, koordynowanie i dogrywanie wszystkich elementów targowej machiny to miesiące wytężonej pracy. Stoisko zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy własnoręcznie. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z przyznanej nam nagrody. Jest to nasza cegiełka na wielki jubileusz 200-lecia diecezji – mówił Marek Pyć, dyrektor handlowy WDS.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama