Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zaproszenie na Mszę św. jubileuszową

Bp Nitkiewicz: Pragnę zaprosić każdego z was do wspólnego świętowania. Mamy za co dziękować Bogu, wypraszając jednocześnie błogosławieństwo na dalsze lata.

Moi Drodzy,

Od kilku miesięcy przeżywamy w naszej diecezji Rok Jubileuszowy związany z dwóchsetną rocznicą jej utworzenia przez papieża Piusa VII. Rożne grupy kościelne, zawodowe i społeczne miały już swoje jubileuszowe obchody.

Za niecały tydzień, 16 czerwca o godz. 11.00, odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu główna celebracja jubileuszowa. Pragnę zaprosić każdego z Was do wspólnego świętowania. Dołączcie do grup organizowanych w parafiach, przybądźcie całymi rodzinami lub indywidualnie. Tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w uroczystościach, bardzo proszę o modlitwę. Mamy za co dziękować Bogu, wypraszając jednocześnie błogosławieństwo na dalsze lata.

                                     Raduj się, Kościele Sandomierski!

                                                          Wasz Brat w Chrystusie.

                                                                        + Krzysztof Nitkiewicz

                                                                        Biskup Sandomierski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy